![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
msebade | |
![]() |
Flick Fan - 96 Films Ranked
Member Since: Jun 28, 2010
Location: Los Angeles, California, USA
|
|
Bio: Movies are alright I guess.
Just as a reminder to myself: 90-100: Should have sent a poet 80-89: Excellent! 70-79: Theater-viewing worthy 60-69: Good effort *buttslap* 50-59: Ehhhh I barely enjoyed it 40-49: Better luck next time champ! 30-39: The mendoza line of movies 20-29: Uwe Boll territory 10-19: There be dragons here 00-09: My roommate probably likes these movies | |

| 92 | Come and See (1985) - Jul 16, 2010 |
| 15 | xXx: State of the Union (2005) - Jun 29, 2010 |
| 72 | War of the Worlds (2005) - Jun 29, 2010 |
| 77 | Munich (2005) - Jun 29, 2010 |
| 22 | Stealth (2005) - Jun 29, 2010 |
| 65 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jun 29, 2010 |
| 82 | Sin City (2005) - Jun 29, 2010 |
| 20 | Pterodactyl (2005) - Jun 29, 2010 |
| 75 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Jun 29, 2010 |
| 55 | Man with the Screaming Brain (2005) - Jun 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |