Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
msenguler
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Jul 2, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
86 The Avengers (2012) - May 04, 2012
75 Nineteen Eighty-Four (1954) - Apr 13, 2012
80 The Hunger Games (2012) - Apr 02, 2012
88 Donnie Darko (2001) - Mar 14, 2012
90 Fight Club (1999) - Mar 10, 2012
92 Forrest Gump (1994) - Mar 07, 2012
85 The Departed (2006) - Feb 29, 2012
75 Conquest 1453 (2012) - Feb 27, 2012
84 Nefes (2009) - Feb 21, 2012
82 Rango (2011) - Feb 21, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with msenguler. Why not go rank more films, then come back and check it out again?