![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
msheidi63 | |
![]() |
Movie Buff - 252 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2009
Location: USA
|

| 60 | Chicago (2002) - Jul 08, 2009 |
| 75 | I Am Sam (2001) - Jul 08, 2009 |
| 5 | Uncle Buck (1989) - Jul 08, 2009 |
| 30 | Toy Story (1995) - Jul 08, 2009 |
| 20 | Elf (2003) - Jul 08, 2009 |
| 75 | As Good As It Gets (1997) - Jul 08, 2009 |
| 25 | The Karate Kid (1984) - Jul 08, 2009 |
| 30 | Spaceballs (1987) - Jul 08, 2009 |
| 55 | Phone Booth (2003) - Jul 08, 2009 |
| 75 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Jul 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |