![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mshufeldt | |
![]() |
Movie Buff - 191 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2006
Location: USA
|

| 90 | Unforgiven (1992) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Father of the Bride (1991) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Garfield (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Mallrats (1995) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Sweet Home Alabama (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Last Samurai (2003) - Aug 13, 2007 |
| 72 | Twister (1996) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |