![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mskimmy | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|

| 93 | Mrs. Doubtfire (1993) - Aug 18, 2007 |
| 95 | Pulp Fiction (1994) - Aug 18, 2007 |
| 80 | The Squid and the Whale (2005) - Aug 18, 2007 |
| 95 | The Wedding Singer (1998) - Aug 18, 2007 |
| 95 | Inside Man (2006) - Aug 18, 2007 |
| 93 | Ice Age (2002) - Aug 18, 2007 |
| 95 | The Lion King (1994) - Aug 18, 2007 |
| 88 | Snake Eyes (1998) - Aug 18, 2007 |
| 95 | Dirty Dancing (1987) - Aug 18, 2007 |
| 90 | Clueless (1995) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |