![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
msreply | |
![]() |
Flick Fan - 71 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Syriana (2005) - Dec 15, 2010 |
| 95 | Breaking the Waves (1996) - Dec 15, 2010 |
| 93 | Raising Arizona (1987) - Oct 15, 2007 |
| 92 | This Is Spinal Tap (1984) - Oct 15, 2007 |
| 98 | Singin' in the Rain (1952) - Oct 15, 2007 |
| 98 | His Girl Friday (1940) - Oct 15, 2007 |
| 97 | Fargo (1996) - Oct 15, 2007 |
| 97 | Miller's Crossing (1990) - Oct 15, 2007 |
| 95 | Crimes and Misdemeanors (1989) - Oct 15, 2007 |
| 90 | Contact (1997) - Oct 15, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |