![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mth2002 | |
![]() |
Movie Buff - 313 Films Ranked
Member Since: Dec 11, 2006
Location: USA
|

| 40 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Dec 11, 2006 |
| 85 | The Fountain (2006) - Dec 11, 2006 |
| 75 | The Machinist (2004) - Dec 11, 2006 |
| 50 | The Jackal (1997) - Dec 11, 2006 |
| 75 | Patriot Games (1992) - Dec 11, 2006 |
| 66 | Finding Nemo (2003) - Dec 11, 2006 |
| 66 | Evolution (2001) - Dec 11, 2006 |
| 100 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Dec 11, 2006 |
| 25 | Bruce Almighty (2003) - Dec 11, 2006 |
| 33 | Stargate (1994) - Dec 11, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |