mtna_buzz

mtnabuzz
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 89% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 03 Feb 2014
90 89% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 03 Feb 2014
85 72% 300 (2007) - Rated 03 Feb 2014
70 25% Boogie Nights (1997) - Rated 03 Feb 2014
70 25% American Beauty (1999) - Rated 03 Feb 2014
65 16% Cocktail (1988) - Rated 03 Feb 2014
70 25% The Rundown (2003) - Rated 03 Feb 2014
90 89% The Departed (2006) - Rated 03 Feb 2014
85 72% Willow (1988) - Rated 03 Feb 2014
85 72% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 03 Feb 2014