![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
muaddib111 | |
![]() |
Cinema Addict - 1114 Films Ranked
Member Since: Jan 8, 2009
Location: Sofia, Bulgaria
|
|
Message Sent!
Bio: Movies are my drug (literally) since I was 12.
| |

| 72 | Equilibrium (2002) - Feb 15, 2009 |
| 60 | The Perfect Storm (2000) - Feb 07, 2009 |
| 70 | Geri's Game (1997) - Feb 07, 2009 |
| 80 | Astérix chez les Bretons (1986) - Feb 03, 2009 |
| 85 | Doctor Zhivago (1965) - Feb 03, 2009 |
| 40 | Vampire in Brooklyn (1995) - Feb 03, 2009 |
| 50 | The Crow: City of Angels (1996) - Feb 03, 2009 |
| 70 | The Great Dictator (1940) - Feb 03, 2009 |
| 50 | Spanglish (2004) - Feb 03, 2009 |
| 60 | Dracula: Dead and Loving It (1995) - Feb 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |