![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
muddybarrels | |
![]() |
Movie Buff - 163 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2006
Location: USA
|

| 80 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Team America: World Police (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Hidalgo (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Machinist (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | The Bone Collector (1999) - Aug 13, 2007 |
| 83 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Space Jam (1996) - Aug 13, 2007 |
| 67 | Blade II (2002) - Aug 13, 2007 |
| 87 | We Were Soldiers (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |