![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mudrat66 | |
![]() |
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 30 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Movie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Backdraft (1991) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Basic (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |