![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mugrootbeer | |
![]() |
Movie Buff - 220 Films Ranked
Member Since: Jun 15, 2006
Location: USA
|

| 12 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 94 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 25 | Anaconda (1997) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Bedazzled (2000) - Aug 13, 2007 |
| 91 | Best in Show (2000) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Big Daddy (1999) - Aug 13, 2007 |
| 62 | Bio-Dome (1996) - Aug 13, 2007 |
| 14 | Blade II (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |