![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
munchies4me | |
![]() |
Movie Buff - 317 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Final Destination (2000) - Aug 26, 2009 |
| 90 | Lord of War (2005) - Aug 26, 2009 |
| 85 | Identity (2003) - Aug 26, 2009 |
| 70 | The Cable Guy (1996) - Aug 26, 2009 |
| 80 | Air Force One (1997) - Aug 26, 2009 |
| 85 | Total Recall (1990) - Aug 26, 2009 |
| 60 | Final Destination 2 (2003) - Aug 26, 2009 |
| 90 | Gran Torino (2008) - Aug 26, 2009 |
| 90 | The Burbs (1989) - Aug 26, 2009 |
| 90 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Aug 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |