![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
munke2 | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2009
Location: UK
|

| 69 | Hot Fuzz (2007) - Dec 15, 2009 |
| 52 | A Beautiful Mind (2001) - Dec 15, 2009 |
| 50 | Moulin Rouge! (2001) - Dec 15, 2009 |
| 81 | Memento (2001) - Dec 15, 2009 |
| 73 | Full Metal Jacket (1987) - Dec 15, 2009 |
| 67 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Dec 15, 2009 |
| 40 | Armageddon (1998) - Dec 15, 2009 |
| 61 | Scarface (1983) - Dec 15, 2009 |
| 49 | Life Is Beautiful (1997) - Dec 15, 2009 |
| 55 | Big Fish (2003) - Dec 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |