munkeimdb

munkeimdb
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2010
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 33% Kalifornia (1993) - Rated 23 Jul 2010
80 68% Strange Days (1995) - Rated 23 Jul 2010
76 54% Akeelah and the Bee (2006) - Rated 23 Jul 2010
78 60% My Best Fiend -- Klaus Kinski (1999) - Rated 23 Jul 2010
79 64% In America (2002) - Rated 23 Jul 2010
84 79% Bicycle Thieves (1948) - Rated 23 Jul 2010
37 5% Big Momma's House (2000) - Rated 23 Jul 2010
56 12% Uptown Girls (2003) - Rated 23 Jul 2010
58 14% Porky's (1982) - Rated 23 Jul 2010
48 8% Ernest Goes to Camp (1987) - Rated 23 Jul 2010