![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
munkereal | |
![]() |
Movie Buff - 122 Films Ranked
Member Since: Jul 24, 2010
Location: UK
|

| 70 | Cocoon (1985) - Jul 25, 2010 |
| 70 | Liar Liar (1997) - Jul 25, 2010 |
| 75 | Pi (1998) - Jul 25, 2010 |
| 90 | All the President's Men (1976) - Jul 25, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jul 25, 2010 |
| 70 | Flash Gordon (1980) - Jul 25, 2010 |
| 90 | Training Day (2001) - Jul 25, 2010 |
| 75 | Harry Brown (2009) - Jul 25, 2010 |
| 100 | The Silence of the Lambs (1991) - Jul 25, 2010 |
| 50 | The Day After Tomorrow (2004) - Jul 25, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |