Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
murdockqotsa
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Jul 27, 2011
Location: Orlando, Florida, USA
Bio: f
Recent Rankings
84 The Untouchables (1987) - Jul 27, 2011
77 Black Hawk Down (2001) - Jul 27, 2011
75 Iron Man (2008) - Jul 27, 2011
64 Million Dollar Baby (2004) - Jul 27, 2011
84 Jackass: Number Two (2006) - Jul 27, 2011
70 Rush Hour (1998) - Jul 27, 2011
76 Changeling (2008) - Jul 27, 2011
25 Johnny English (2003) - Jul 27, 2011
85 Gangs of New York (2002) - Jul 27, 2011
67 Liar Liar (1997) - Jul 27, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with murdockqotsa. Why not go rank more films, then come back and check it out again?