Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
murmur
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: May 25, 2011
Location: Turkey
Recent Rankings
86 Çogunluk (2010) - May 25, 2011
70 Candy (2006) - May 25, 2011
90 Stalker (1979) - May 25, 2011
75 Kids (1995) - May 25, 2011
70 The Brown Bunny (2003) - May 25, 2011
80 Trouble Every Day (2001) - May 25, 2011
80 Three Colors: Red (1994) - May 25, 2011
83 Three Colors: Blue (1993) - May 25, 2011
86 Three Colors: White (1994) - May 25, 2011
80 Import/Export (2007) - May 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with murmur. Why not go rank more films, then come back and check it out again?