![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mursfZOR | |
![]() |
Movie Buff - 349 Films Ranked
Member Since: Feb 28, 2010
|

| 74 | Scream 3 (2000) - Sep 12, 2010 |
| 85 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Sep 12, 2010 |
| 79 | Saw III (2006) - Sep 12, 2010 |
| 92 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Sep 12, 2010 |
| 81 | Point Break (1991) - Sep 12, 2010 |
| 96 | The Departed (2006) - Sep 12, 2010 |
| 93 | True Romance (1993) - Sep 12, 2010 |
| 82 | Reservoir Dogs (1992) - Aug 12, 2010 |
| 98 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 12, 2010 |
| 94 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |