Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
murtyrock
Cinema Addict - 1081 Films Ranked
Member Since: Nov 7, 2010
Location: Turkey
Recent Rankings
70 Infernal Affairs III (2003) - May 20, 2012
75 Infernal Affairs II (2003) - May 20, 2012
79 Infernal Affairs (2002) - May 20, 2012
51 Berlin Kaplanı (2012) - May 19, 2012
65 Act of Valor (2011) - May 18, 2012
83 Vertigo (1958) - May 17, 2012
67 This Means War (2012) - May 13, 2012
77 The Incredibles (2004) - May 13, 2012
75 Remember the Titans (2000) - May 13, 2012
76 Shame (2011) - May 09, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with murtyrock. Why not go rank more films, then come back and check it out again?