![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mvanmvan | |
![]() |
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: Oct 15, 2009
|

| 88 | Dogma (1999) - Oct 17, 2009 |
| 99 | Tron (1982) - Oct 17, 2009 |
| 97 | Wag the Dog (1997) - Oct 17, 2009 |
| 99 | Chinatown (1974) - Oct 17, 2009 |
| 96 | The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert (1994) - Oct 17, 2009 |
| 98 | It's a Wonderful Life (1946) - Oct 17, 2009 |
| 96 | Scent of a Woman (1992) - Oct 17, 2009 |
| 94 | The Aviator (2004) - Oct 17, 2009 |
| 100 | Steamboy (2004) - Oct 17, 2009 |
| 94 | Sleepless in Seattle (1993) - Oct 17, 2009 |
| Directors | Woody Allen |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |