![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mvirtue | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: Mullumbimby, NSW, Australia
|

| 80 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 27, 2009 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - Aug 27, 2009 |
| 71 | 8 Mile (2002) - Aug 27, 2009 |
| 96 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 27, 2009 |
| 70 | The Rocketeer (1991) - Aug 27, 2009 |
| 64 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 27, 2009 |
| 61 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Aug 27, 2009 |
| 59 | Patton (1970) - Aug 27, 2009 |
| 67 | There's Something About Mary (1998) - Aug 27, 2009 |
| 78 | I, Robot (2004) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |