Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mvita
Film Freak - 544 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2008
Location: USA
Recent Rankings
92 True Grit (2010) - Feb 14, 2011
78 Burn After Reading (2008) - Jan 19, 2009
91 WALL·E (2008) - Jan 19, 2009
89 The Dark Knight (2008) - Jan 19, 2009
78 Eastern Promises (2007) - Jul 16, 2008
71 Smokin' Aces (2007) - Jul 13, 2008
78 Hellboy (2004) - Jul 13, 2008
84 Lone Star (1996) - Jul 09, 2008
23 Tango & Cash (1989) - Jul 07, 2008
78 Saboteur (1942) - Jul 07, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mvita. Why not go rank more films, then come back and check it out again?