![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mwalkerlee | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 91 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 09, 2008 |
| 95 | The Shining (1980) - Aug 09, 2008 |
| 85 | Jackie Brown (1997) - Aug 09, 2008 |
| 85 | Meet the Parents (2000) - Aug 09, 2008 |
| 94 | The Lion King (1994) - Aug 09, 2008 |
| 75 | Cruel Intentions (1999) - Aug 09, 2008 |
| 75 | You've Got Mail (1998) - Aug 09, 2008 |
| 80 | The Mask of Zorro (1998) - Aug 09, 2008 |
| 85 | Sex, Lies, and Videotape (1989) - Aug 09, 2008 |
| 85 | Final Destination (2000) - Aug 09, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |