mwisejsj

mwisejsj
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 01 Dec 2008
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 61% Dead Man (1995) - Rated 13 Dec 2008
80 61% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 13 Dec 2008
80 61% Kate & Leopold (2001) - Rated 13 Dec 2008
85 73% The Usual Suspects (1995) - Rated 13 Dec 2008
100 97% K-PAX (2001) - Rated 13 Dec 2008
95 93% The Green Mile (1999) - Rated 13 Dec 2008
100 97% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 13 Dec 2008
75 48% Hidalgo (2004) - Rated 13 Dec 2008
75 48% The Weather Man (2005) - Rated 13 Dec 2008
65 23% Wedding Crashers (2005) - Rated 13 Dec 2008