Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
my1ambition
Movie Buff - 188 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
90 Braveheart (1995) - Sep 21, 2011
50 Field of Dreams (1989) - Sep 21, 2011
85 Almost Famous (2000) - Sep 21, 2011
80 The Hangover (2009) - Sep 21, 2011
70 Shrek (2001) - Sep 21, 2011
50 The Sandlot (1993) - Sep 21, 2011
65 Pineapple Express (2008) - Sep 21, 2011
80 The Blind Side (2009) - Sep 21, 2011
70 The Princess Bride (1987) - Sep 21, 2011
60 Office Space (1999) - Sep 21, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with my1ambition. Why not go rank more films, then come back and check it out again?