Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
myeyr
Movie Buff - 199 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2010
Location: Kansas City, Missouri, USA
Recent Rankings
90 27 Dresses (2008) - Sep 19, 2010
80 The Da Vinci Code (2006) - Sep 19, 2010
75 Me, Myself & Irene (2000) - Sep 19, 2010
85 The Italian Job (2003) - Sep 19, 2010
80 Hancock (2008) - Sep 19, 2010
80 Bring It on Again (2004) - Sep 19, 2010
85 Raising Helen (2004) - Sep 19, 2010
90 Jack (1996) - Sep 19, 2010
85 Just Married (2003) - Sep 19, 2010
85 Cars (2006) - Sep 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with myeyr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?