![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
myfyr | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Oct 31, 2007
Location: Australia
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | The Gods Must Be Crazy (1980) - Oct 31, 2007 |
| 70 | Independence Day (1996) - Oct 31, 2007 |
| 75 | Princess Mononoke (1997) - Oct 31, 2007 |
| 75 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Oct 31, 2007 |
| 70 | Spirited Away (2002) - Oct 31, 2007 |
| 75 | Serenity (2005) - Oct 31, 2007 |
| 60 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Oct 31, 2007 |
| 65 | Daredevil (2003) - Oct 31, 2007 |
| 85 | The Fifth Element (1997) - Oct 31, 2007 |
| 80 | Aladdin (1992) - Oct 31, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |