Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
myles
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Dec 1, 2006
Location: Canada
Recent Rankings
80 Catwoman (2004) - Dec 01, 2006
83 The Girl Next Door (2004) - Dec 01, 2006
90 Hellboy (2004) - Dec 01, 2006
90 Ice Age (2002) - Dec 01, 2006
89 The Incredibles (2004) - Dec 01, 2006
90 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Dec 01, 2006
88 Knockaround Guys (2001) - Dec 01, 2006
88 The Last Samurai (2003) - Dec 01, 2006
75 Like Mike (2002) - Dec 01, 2006
87 The Lion King (1994) - Dec 01, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with myles. Why not go rank more films, then come back and check it out again?