![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mynameisrica | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Mar 14, 2011
Location: Stotts City, Missouri, USA
|
|
Bio: I love watching movies with my kids
| |

| 65 | The Duchess (2008) - May 25, 2011 |
| 35 | The Donner Party (2009) - May 12, 2011 |
| 100 | Avatar (2009) - May 12, 2011 |
| 85 | Fight Club (1999) - May 12, 2011 |
| 60 | Black Swan (2010) - May 12, 2011 |
| 75 | Inglourious Basterds (2009) - May 12, 2011 |
| 100 | The Girl with the Dragon Tattoo (2010) - Apr 08, 2011 |
| 70 | Leslie, My Name Is Evil (2009) - Apr 08, 2011 |
| 75 | Hannah Montana: The Movie (2009) - Apr 01, 2011 |
| 100 | Tangled (2010) - Mar 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |