![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
myrto1203 | |
![]() |
Flick Fan - 21 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Greece
|

| 80 | Love Actually (2003) - Sep 20, 2010 |
| 45 | Liar Liar (1997) - Sep 20, 2010 |
| 40 | Dumb and Dumber (1994) - Sep 20, 2010 |
| 65 | Six Days Seven Nights (1998) - Sep 20, 2010 |
| 86 | Finding Nemo (2003) - Sep 20, 2010 |
| 78 | Lost in Translation (2003) - Sep 20, 2010 |
| 60 | Bruce Almighty (2003) - Sep 20, 2010 |
| 85 | WALL·E (2008) - Sep 20, 2010 |
| 78 | When Harry Met Sally... (1989) - Sep 20, 2010 |
| 45 | The Nutty Professor (1996) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |