Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
myslivec
Flick Fan - 98 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2006
Location: Czech Republic
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007
90 Alien (1979) - Aug 13, 2007
80 Amélie (2001) - Aug 13, 2007
55 Blade II (2002) - Aug 13, 2007
60 The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007
70 The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007
55 Clockstoppers (2002) - Aug 13, 2007
1 A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2007
10 Contact (1997) - Aug 13, 2007
85 Cube (1997) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with myslivec. Why not go rank more films, then come back and check it out again?