![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mysticraven | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Aug 31, 2010
Location: USA
|

| 100 | Jumper (2008) - Aug 31, 2010 |
| 100 | Push (2009) - Aug 31, 2010 |
| 100 | Serenity (2005) - Aug 31, 2010 |
| 90 | Edward Scissorhands (1990) - Aug 31, 2010 |
| 88 | Legend (1985) - Aug 31, 2010 |
| 88 | Inspector Gadget (1999) - Aug 31, 2010 |
| 80 | Blade (1998) - Aug 31, 2010 |
| 79 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Aug 31, 2010 |
| 78 | Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed (2004) - Aug 31, 2010 |
| 78 | You Don't Mess with the Zohan (2008) - Aug 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |