Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
mythos
Movie Buff - 400 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2009
Location: Saint Paul, MN, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Equilibrium (2002) - Sep 05, 2009
90 Rocky (1976) - Sep 05, 2009
70 Secret Window (2004) - Sep 05, 2009
90 Spider-Man (2002) - Sep 05, 2009
75 Garden State (2004) - Sep 05, 2009
50 The Full Monty (1997) - Sep 05, 2009
90 Frailty (2001) - Sep 05, 2009
80 American Pie (1999) - Sep 05, 2009
80 Saw (2004) - Sep 05, 2009
90 The Godfather (1972) - Sep 05, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with mythos. Why not go rank more films, then come back and check it out again?