![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
mzu | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2009
Location: USA
|
| 100 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Sep 01, 2009 |
| 70 | 8 Mile (2002) - Sep 01, 2009 |
| 85 | Gone in 60 Seconds (2000) - Sep 01, 2009 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Sep 01, 2009 |
| 70 | The Prestige (2006) - Sep 01, 2009 |
| 0 | Leonard Part 6 (1987) - Sep 01, 2009 |
| 60 | Erin Brockovich (2000) - Sep 01, 2009 |
| 80 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Sep 01, 2009 |
| 80 | Seven (1995) - Sep 01, 2009 |
| 80 | X-Men (2000) - Sep 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |