![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
n00b | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Jan 8, 2011
Location: Germany
|

| 65 | A Separation (2011) - Oct 27, 2011 |
| 85 | Nunta muta (2008) - Oct 05, 2011 |
| 75 | Tales from the Golden Age (2009) - Oct 05, 2011 |
| 80 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Jan 08, 2011 |
| 65 | Meet the Fockers (2004) - Jan 08, 2011 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Jan 08, 2011 |
| 65 | Starsky & Hutch (2004) - Jan 08, 2011 |
| 65 | Casanova (2005) - Jan 08, 2011 |
| 85 | Finding Nemo (2003) - Jan 08, 2011 |
| 85 | Monsters, Inc. (2001) - Jan 08, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |