n0g00d

n0g00d
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2009
Location: Serbia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 60% X-Men (2000) - Rated 29 Jun 2009
85 66% A Beautiful Mind (2001) - Rated 29 Jun 2009
83 63% Stalker (1979) - Rated 29 Jun 2009
74 28% Quantum of Solace (2008) - Rated 29 Jun 2009
70 22% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 29 Jun 2009
92 92% Sin City (2005) - Rated 29 Jun 2009
90 82% Ice Age (2002) - Rated 29 Jun 2009
82 60% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 29 Jun 2009
90 82% 12 Monkeys (1995) - Rated 29 Jun 2009
75 37% Underworld: Evolution (2006) - Rated 29 Jun 2009