![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
n2_shine | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2010
Location: Katy, TX, USA
|

| 100 | The Dark Crystal (1982) - Jul 18, 2010 |
| 100 | Pride & Prejudice (2005) - Jul 18, 2010 |
| 100 | Pride and Prejudice (1995) - Jul 18, 2010 |
| 100 | Tuck Everlasting (2002) - Jul 18, 2010 |
| 100 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Jul 18, 2010 |
| 100 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jul 18, 2010 |
| 100 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Jul 18, 2010 |
| 100 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Jul 18, 2010 |
| 100 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jul 18, 2010 |
| 100 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Jul 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |