naama

naama
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2006
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 62% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
76 72% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
60 35% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
69 54% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
56 18% Along Came Polly (2004) - Rated 14 Aug 2007
54 14% Herbie: Fully Loaded (2005) - Rated 14 Aug 2007
75 68% I, Robot (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 85% Chicago (2002) - Rated 14 Aug 2007
59 22% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 14 Aug 2007
67 47% The Forgotten (2004) - Rated 14 Aug 2007