![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
naaninn | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Sep 1, 2006
Location: Austria
|

| 3 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 2 | Around the World in 80 Days (2004) - Aug 13, 2007 |
| 4 | The Bachelor (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 6 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 29 | Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Aug 13, 2007 |
| 69 | Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Closer (2004) - Aug 13, 2007 |
| 1 | Clueless (1995) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |