![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nada42 | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Nov 9, 2009
Location: Canada
|

| 78 | Back to the Future Part II (1989) - Nov 09, 2009 |
| 65 | Grease (1978) - Nov 09, 2009 |
| 80 | Gladiator (2000) - Nov 09, 2009 |
| 80 | The Incredibles (2004) - Nov 09, 2009 |
| 70 | Planet of the Apes (1968) - Nov 09, 2009 |
| 80 | WALL·E (2008) - Nov 09, 2009 |
| 85 | The Shawshank Redemption (1994) - Nov 09, 2009 |
| 80 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Nov 09, 2009 |
| 75 | Men in Black (1997) - Nov 09, 2009 |
| 70 | Rocky IV (1985) - Nov 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |