![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nadav | |
![]() |
Movie Buff - 464 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2011
Location: Israel
|
|
Bio: love action and si-fi movies
| |

| 78 | Payback: Straight Up (2006) - Dec 13, 2011 |
| 70 | 21 Grams (2003) - Dec 13, 2011 |
| 75 | Nurse Betty (2000) - Dec 13, 2011 |
| 60 | Cold Mountain (2003) - Dec 13, 2011 |
| 70 | Reality Bites (1994) - Dec 13, 2011 |
| 90 | La Femme Nikita (1990) - Dec 13, 2011 |
| 75 | Toy Soldiers (1984) - Dec 13, 2011 |
| 85 | The Importance of Being Earnest (2002) - Dec 13, 2011 |
| 50 | Shakespeare in Love (1998) - Dec 13, 2011 |
| 80 | The Gruffalo (2009) - Dec 13, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |