![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nadj | |
![]() |
Film Freak - 615 Films Ranked
Member Since: Nov 27, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Dec 05, 2007 |
| 80 | Eyes Without a Face (1960) - Dec 05, 2007 |
| 80 | Niagara, Niagara (1997) - Dec 05, 2007 |
| 50 | Identity (2003) - Nov 29, 2007 |
| 40 | The Godfather (1972) - Nov 29, 2007 |
| 60 | An Inconvenient Truth (2006) - Nov 29, 2007 |
| 80 | Un Chien Andalou (1929) - Nov 28, 2007 |
| 50 | Roxanne (1987) - Nov 28, 2007 |
| 40 | La Bamba (1987) - Nov 28, 2007 |
| 10 | Laura (1944) - Nov 28, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |