![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
naiane | |
![]() |
Movie Buff - 190 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2010
Location: Brazil
|

| 70 | Seven (1995) - Nov 20, 2010 |
| 85 | Alice in Wonderland (1951) - Nov 20, 2010 |
| 63 | Mars Attacks! (1996) - Nov 20, 2010 |
| 64 | The Breakfast Club (1985) - Nov 20, 2010 |
| 15 | Peter Pan (2003) - Nov 20, 2010 |
| 84 | The Wizard of Oz (1939) - Nov 20, 2010 |
| 76 | Devil's Advocate (1997) - Nov 20, 2010 |
| 70 | Lilo & Stitch (2002) - Nov 20, 2010 |
| 79 | High Fidelity (2000) - Nov 20, 2010 |
| 77 | 24 Hour Party People (2002) - Nov 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |