![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
naibaf2 | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Nov 21, 2011
Location: Norway
|

| 88 | Some Like It Hot (1959) - Dec 21, 2011 |
| 85 | Filantropica (2002) - Dec 21, 2011 |
| 90 | L'enfer d'Henri-Georges Clouzot (2009) - Dec 21, 2011 |
| 90 | Tales from the Golden Age (2009) - Dec 21, 2011 |
| 80 | Lovers of the Arctic Circle (1998) - Dec 21, 2011 |
| 88 | Life Is Beautiful (1997) - Dec 21, 2011 |
| 75 | Johnny Stecchino (1991) - Dec 21, 2011 |
| 82 | Rosemary's Baby (1968) - Dec 21, 2011 |
| 70 | Amadeus (1984) - Dec 21, 2011 |
| 90 | El Mariachi (1993) - Dec 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |