Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
naka12
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2008
Location: Brazil
Recent Rankings
100 Iron Man (2008) - Aug 18, 2008
90 Ladder 49 (2004) - Aug 18, 2008
90 Toy Story (1995) - Aug 18, 2008
100 The Butterfly Effect (2004) - Aug 18, 2008
90 Stuart Little (1999) - Aug 18, 2008
70 Ocean's Twelve (2004) - Aug 18, 2008
100 The Mexican (2001) - Aug 18, 2008
90 Spider-Man (2002) - Aug 18, 2008
60 Final Destination 2 (2003) - Aug 18, 2008
80 Stigmata (1999) - Aug 18, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with naka12. Why not go rank more films, then come back and check it out again?