![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nandomatt | |
![]() |
Movie Buff - 287 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2008
Location: Brazil
|

| 85 | The Magnificent Seven (1960) - Sep 30, 2008 |
| 90 | The Great Escape (1963) - Sep 30, 2008 |
| 90 | The Apartment (1960) - Sep 30, 2008 |
| 90 | Rear Window (1954) - Sep 30, 2008 |
| 95 | Vertigo (1958) - Sep 30, 2008 |
| 90 | North by Northwest (1959) - Sep 30, 2008 |
| 90 | The Man Who Shot Liberty Valance (1962) - Sep 26, 2008 |
| 90 | Aguirre: The Wrath of God (1972) - Sep 26, 2008 |
| 80 | Dude, Where's My Car? (2000) - Jul 27, 2008 |
| 60 | My Boss's Daughter (2003) - Jul 27, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |