![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nandop | |
![]() |
Movie Buff - 337 Films Ranked
Member Since: Dec 17, 2008
Location: Brazil
|

| 75 | James and the Giant Peach (1996) - Apr 12, 2009 |
| 79 | Flashdance (1983) - Apr 12, 2009 |
| 73 | Anything Else (2003) - Apr 12, 2009 |
| 40 | Six Days Seven Nights (1998) - Apr 12, 2009 |
| 68 | The New World (2005) - Apr 12, 2009 |
| 50 | Face/Off (1997) - Apr 12, 2009 |
| 60 | Die Hard (1988) - Apr 12, 2009 |
| 60 | Jurassic Park (1993) - Apr 12, 2009 |
| 80 | Apocalypse Now Redux (2001) - Apr 12, 2009 |
| 78 | Fantasia (1940) - Apr 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |