![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nanfman | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2010
Location: USA
|

| 82 | Kickboxer (1989) - Sep 13, 2010 |
| 79 | Sniper (1993) - Sep 13, 2010 |
| 20 | Blank Check (1994) - Sep 13, 2010 |
| 80 | Black Hawk Down (2001) - Sep 13, 2010 |
| 79 | The Godfather: Part II (1974) - Sep 13, 2010 |
| 83 | 300 (2007) - Sep 13, 2010 |
| 81 | Avatar (2009) - Sep 13, 2010 |
| 83 | Moulin Rouge! (2001) - Sep 13, 2010 |
| 75 | Goodfellas (1990) - Sep 13, 2010 |
| 78 | Enemy of the State (1998) - Sep 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |