![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
napak88 | |
![]() |
Film Freak - 610 Films Ranked
Member Since: May 8, 2011
Location: Bolu, Turkey
|

| 68 | Desert Blue (1998) - May 17, 2012 |
| 71 | The Mission (1986) - May 13, 2012 |
| 75 | The Sheltering Sky (1990) - May 12, 2012 |
| 60 | The Pelican Brief (1993) - May 06, 2012 |
| 70 | The Manchurian Candidate (2004) - May 06, 2012 |
| 75 | The Hurricane (1999) - May 06, 2012 |
| 80 | Uçurtmayi Vurmasinlar (1989) - May 04, 2012 |
| 40 | Ma Mère (2004) - May 04, 2012 |
| 71 | My Life Without Me (2003) - May 01, 2012 |
| 80 | Un homme qui dort (1974) - Apr 30, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |